15 серпня 2017
Реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад


переглянути

Під час засідання було презентовано та обговорено проект остаточної редакції Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.


У заході взяли участь члени Робочої групи – провідні вітчизняні та іноземні експерти, представники громадськості, провідних вищих навчальних закладів, науковці, практики публічного управління.


У рамках обговорення питання членами Робочої групи було одностайно прийнято рішення щодо направлення проекту Концепції на погодження до заінтересованих центральних органів виконавчої влади та громадських організацій з подальшим поданням її на розгляд Уряду.


Прийняття проекту Концепції сприятиме впровадженню державної політики у сфері професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, дозволить створити сучасну цілісну, мобільну та гнучку систему професійного навчання з розвиненою інфраструктурою, ефективним управлінням і належним ресурсним потенціалом, забезпечити розвиток професійної компетентності державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.


За інформацією офіційного веб-сайту Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/news/obgovoreno-proekt-koncepciyi-reformuvannya-systemy-profesiynogo-navchannya-derzhavnyh23 січня 2019
Powered by ArtistSoft