28 липня 2017
Звернення Президента з нагоди Дня хрещення Київської Русі – України


переглянути

Князь Володимир Великий прийняв християнську віру від Константинопольської Церкви, яка для нас і понині є Церквою-Матір’ю. Саме від неї ми як країна з однією з найбільших православних громад світу очікуємо якнайшвидшого визнання природної автокефалії української Церкви – великої за кількістю вірних, рівної до інших помісних православних церков. І, зрозуміло, духовно та адміністративно незалежної від Москви, від країни-агресора.


Свято Хрещення давньої України нагадує нам про одвічні християнські цінності – правду, добро, милосердя, любов до ближнього. Вони стали особливо важливими в умовах агресії з боку Росії та гартують і роблять нас непереможними у боротьбі за свободу та незалежність.


Потужний потенціал християнства дав нам імпульс для єдності. Переконаний, що лише разом ми зможемо розбудувати вільну європейську демократичну Україну.


Вибір християнської віри князем Володимиром був і європейським вибором. Пам’ятаймо про це.


Боже великий, єдиний, нам Україну храни!


Петро ПОРОШЕНКО


За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України http://www.president.gov.ua/news/zvernennya-prezidenta-z-nagodi-dnya-hreshennya-kiyivskoyi-ru-42598

23 січня 2019
Powered by ArtistSoft