06 червня 2017
Реформування земельних відносин на ринкових засадах


переглянути

У Черкаській області є багато позитивних прикладів успішного проведення земельної реформи, проте систематично виникають питання, що потребують оперативного професійного вирішення відповідними фахівцями-землевпорядниками.


У Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочався короткостроковий тематичний семінар підвищення кваліфікації спеціалістів-землевпорядників сільських, селищних рад.


Представники Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області обговорять із слухачами семінару нововведення щодо організації оцінки та ринку земель в Україні; функціонування та розвиток ринку земель на території Черкаської області та зміни до Закону України «Про Державний земельний кадастр» в частині надання повноважень органам місцевого самоврядування; особливості організації ведення державного земельного кадастру; порядок набуття права власності та користування на земельні ділянки державної та комунальної власності; процедуру оцінки земель комунальної власності в межах населених пунктів; основні вимоги до проектування та забудови сільських населених пунктів в контексті чинного законодавства України; дотримання вимог природоохоронного законодавства при відведенні земельних ділянок; виділення та отримання земельних ділянок учасникам АТО та ін.


Крім питань фахового спрямування землевпорядники ознайомляться із шляхами запобігання і врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування.


За підсумками вихідного комплексного тестування спеціалісти-землевпорядники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

19 жовтня 2018
Powered by ArtistSoft