25 травня 2017
Навчання переможців І туру конкурсу «Кращий державний службовець»


переглянути

Під час відкриття семінару директор Центру Сергій Демченко привітав слухачів із перемогою у 1 турі Конкурсу і відзначив, що щорічний Всеукраїнський конкурс серед державних службовців України, проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.


Розробка програми семінару здійснювалась з урахуванням вимог нормативно-правових актів, які регламентують питання державного управління та державної служби, підвищення кваліфікації державних службовців та нормативних документів щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».


Програма містить модулі з державного управління, актуальних питань проходження державної служби, антикорупційної політики, службової етики і етикету, публічного виступу з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління, створення мультимедійних презентацій.


В рамках семінару представники Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях ознайомили слухачів з процедурними питаннями проведення Конкурсу.


З метою якісної підготовки до ІІ туру Конкурсу всі слухачі отримали електронні кейси методичних та інформаційних матеріалів.


Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» дає можливість не тільки виявити найбільш професійно підготовлених до кар'єрного росту державних службовців, але й сприяє зростанню престижу державної служби в Україні.

19 жовтня 2018
Powered by ArtistSoft